Kartforum
https://www.megakart.nl/phpBB2/

Cross blok temperatuur gevoelig??
https://www.megakart.nl/phpBB2/viewtopic.php?f=3&t=4425
Pagina 1 van 1

Auteur:  piquet [ do okt 23, 2008 4:31 pm ]
Berichttitel:  Cross blok temperatuur gevoelig??

hoi hoi,

Ik heb zoals sommige weten nogal wat gezeik met mijn TM cross blokje.
Wat ik me afvraag is of dit blok erg temperatuur gevoelig is, voor buitentemp. dan. Heb nu de gasnaald 2e van boven staan en een 178 sproeier in een keihin pwm 38 mm carb. Waar het mij om gaat, moet ik met kouder of warmer weer hier verandering in brengen, of kan ik gewoon alles hetzelfde laten en alleen een andere bougie pakken? Heeft iemand tips afstellingen voor verschillende temperaturen? Dus wanneer armer wanneer rijker, en dan eerst met de naald of met de sproeier?

Auteur:  Beire [ do okt 23, 2008 4:58 pm ]
Berichttitel: 

Hey piquet, denk dat je met de zoekfunctie al heel wat gevonden zal hebben maar als gouden regel -> "hoe warmer hoe armer". Dus hoe warmer de buitentemperatuur hoe armer je de carbu kan zetten. Op zich geen probleem maar andersom héél belangrijk want als het kouder wordt zal je je blok rijker moeten zetten en daar wil het soms in het najaar al ns mis gaan.

Auteur:  kartje [ do okt 23, 2008 6:07 pm ]
Berichttitel: 

Hoi Piquet
Ik rij ook met een tm crossblok en heb hem bij koud en warm weer altijd hetzelfde staan en nog nooit problemen gehad. Ben natuurlijk maar een recreant en geen wedstrijdrijder.

Auteur:  piquet [ do okt 23, 2008 6:35 pm ]
Berichttitel: 

Mooi, dat dacht ik al, dan heb ik een ander probleem

Auteur:  piquet [ ma nov 03, 2008 9:29 pm ]
Berichttitel: 

gooi maar dicht hoor

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/