Kartforum
https://www.megakart.nl/phpBB2/

CRG
https://www.megakart.nl/phpBB2/viewtopic.php?f=26&t=11483
Pagina 1 van 1

Auteur:  salvatore [ ma feb 03, 2014 10:45 am ]
Berichttitel:  CRG

Hallo , ik ben nieuw in het wereldje van karten , bij deze heb ik aantal vragen

Zou graag een CRG aankopen en ik dacht aan een rotax DD2 maar zit nu met de vraag veel mensen zeggen mij een rotax 125 max aan te kopen

wat is eigenlijk het verschil ? of beter gezegd wat is snelst en beste ?

Auteur:  Basjuh [ ma feb 03, 2014 11:02 am ]
Berichttitel:  Re: CRG

Citaat:
Hallo , ik ben nieuw in het wereldje van karten , bij deze heb ik aantal vragen Zou graag een CRG aankopen en ik dacht aan een rotax DD2 maar zit nu met de vraag veel mensen zeggen mij een rotax 125 max aan te kopen wat is eigenlijk het verschil ? of beter gezegd wat is snelst en beste ?


Sneller in theorie is de DD2.
Als basis de zelfde motor als een Rotax Max Sr, echter loopt de achteras door de motor heen.
Er is dus ook geen sprake van een ketting aandrijving.
Na mijn mening is de een niet beter of slechter dan de ander.
Zou wel aanraden om met een Sr. te beginnen en niet met een DD2.
Mede omdat je dan ook een stuk meer concurrentie hebt op de baan.

Gebruik anders eens de zoekfunctie hier op het forum.

Auteur:  salvatore [ ma feb 03, 2014 12:03 pm ]
Berichttitel:  Re: CRG

dus in principe ben je veel sneller weg met een rotax DD2 ?

aangezien je een speciale frame ervoor nodig hebt , wil ik geen fout maken met het aankopen van een DD2 en trager zijn dan als iemand met een 125 max :)

Auteur:  Wilfred [ ma feb 03, 2014 12:36 pm ]
Berichttitel:  Re: CRG

Ga er maar vanuit dat je met de DD2 langzamer bent dan met een Rotax Max als je een beginnende (outdoor) karter bent. En zeker in vergelijk met de ervarender rijders op een max....
Leer eerst maar eens netjes te rijden op een automaat, dan overgaan naar een schakel - al dan niet een DD2 of KZ - is een meer gebruikelijke optie. En proefrijden op beide typen geeft je een beter beeld dan elke tip van wie dan ook.

Auteur:  Ron88 [ ma feb 03, 2014 4:09 pm ]
Berichttitel:  Re: CRG

Jammer voor je dat ik mijn CRG - DD2 vorige week heb verkocht! Bel even met Dennis de Bruin van CRG Holland, heeft vast nog wat staan.

Auteur:  Paulo27 [ ma feb 03, 2014 9:19 pm ]
Berichttitel:  Re: CRG

Ik heb zelf ook een CRG met DD-2 motor.
Rijd perfect maar niet beter of slechter dan een Sr Max. Echter de DD-2 heb je 2 versnellingen en de Sr.Max is volledig automaat.

Ikzelf ben iets zwaarder en dan is een DD-2 voor mij een betere keuze omdat ik onderin toch te veel power mis bij de automaat vanwege mijn gewicht (88-90 kg).

Voor de rest zijn beide heel betrouwbaar en goed te onderhouden.

Qua Kart CRG.. zit je wel direct bij de TOP, dus je betaald dan ook iets meer dan een ander frame.

Auteur:  salvatore [ ma feb 03, 2014 10:03 pm ]
Berichttitel:  Re: CRG

Danku voor snelle reacties . Mijn bedoeling is natuurlijk dit serieus op te nemen . Krijg vaak te horen dat ik beter met een 125 max koop door mijn weinig ervaring . Maar ben niet Vn plan elk jaar nieuwe frame en motor te kopen daarom dacht ik direct aan een dd2. Het serieus opnemen en veel trainen ..

Auteur:  Ron88 [ ma feb 03, 2014 11:38 pm ]
Berichttitel:  Re: CRG

Ik heb nog wat DD2 staan..

Auteur:  salvatore [ ma feb 03, 2014 11:41 pm ]
Berichttitel:  Re: CRG

Wat bedoel je daarmee ?

Auteur:  Ron88 [ ma feb 03, 2014 11:42 pm ]
Berichttitel:  Re: CRG

Die te koop zijn! :D

Auteur:  salvatore [ di feb 04, 2014 8:52 am ]
Berichttitel:  Re: CRG

Ja nieuw of tweedehands ? Mail me anders even op don_salvatore_d@hotmail.com

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/